Karjäär

Oled oodatud kandideerima ettevõttesse, kus osatakse hinnata oma suurimat vara – töötajaid.

Meil töötab u 30 oma ala professionaali ning personalipoliitika pidepunktideks on:

  • kaasamine;
  • infoliikumine;
  • efektiivne juhtimisstiil;
  • hoolimine;
  • pidev areng ja koolitus;
  • sisemine eelistatus.

Lisaks huvitavale ja väljakutseid pakkuvale tööle pakume erinevaid soodustusi. Meil saad täiendavalt 28-päevasele põhipuhkusele nautida 7-päevast lisapuhkust, sportida, osaleda regulaarselt aset leidvatel ühisüritustel ja arendavatel koolitustel, esindada ettevõtet erinevates liitudes, ühingutes ning seeläbi arendada ka iseennast.

Eelnev loetelu on väike osa sellest, mida oma töötajatele pakume. Tule kandideeri, osutu valituks ja saa üheks Andmevaralaseks! Lisainformatsiooni meie poolt välja kuulutatud tööpakkumistest leiate aadressilt http://www.cv.ee/too/andmevara-as või küsige täiendavat informatsiooni e-posti aadressilt mail{ät}andmevara.ee.

Tutvu ühtlasi meie töökeskkonnaga alloleva video vahendusel:

 

Oma arvamuse Andmevaras töötamise kohta on andnud meie kollektiivgi

Anekdoodi järgi:

Uus töötaja küsib vanemalt kolleegilt: "Kaua sa siin juba töötad?"
Kolleeg vastab: "Alates sellest, kui ülemus ähvardas, et muidu laseb ta mu lahti."
Tegelikult:
Alati, kui hakkas tunduma, et kaua võib, siis vahetus kas ettevõtte nimi või ettevõtte juht (üle 10 korra) või riigi kord (1 kord) – tuli uusi huvitavaid tegevusi, täienesid nii visioon kui missioon ja kohe-kohe on jälle midagi huvitavat toimumas. Ja lahe seltskond on alati olnud – üks päev lugesin kokku – üle 700 kolleegi on olnud. :-)

Juhan Laas

Juhan Laas
Haldus- ja turvajuht, Andmevaras (ja tema eelkäijates) töötanud alates 1970. aastast

 

Minule Andmevaras meeldib. Meid on täpselt paras jagu, on rõõm töötada koos tublide, töökate ja nutikate kolleegidega. Mul ei ole kunagi olnud tunnet, et kuskil on küsimus, millele me koos vastust ei leia. Kontor on mõnus ja ühised vahvad ettevõtmised piisavalt sagedased. Julgen soovitada. :-)

Aire Leht

Aire Leht
Teenusejuht, Andmevaras töötanud alates 2011. aastast

 

 

Soovisin esmalt tööle asuda testija ametikohale, kuid ei osutunud too hetk valituks. Hiljem informeeris personalijuht mind teisest tööpakkumisest klienditeeninduse ärisuunas. Kandideerisin sellele ametikohale ning nüüdseks olen jõudnud tootejuhi tööülesannete täitmiseni. Enne Andmevara töötajaks saamist olin aastaid klienditeeninduse valdkonnas ning praegu kasutajatuge pakkudes saan varasemaid kogemusi rakendada. Lisaks on juurde tulnud ülikoolis õpitud erialaste teadmiste kasutamine. Töö on huvitav, pakub väljakutseid ja firma poolt piisavalt motiveeritud. Toimub palju ühisüritusi, kontor on äge ja kolleegid abistavad.

Madis Tänava

Madis Tänava
Tootejuht, Andmevaras töötanud alates 2012. aastast

 

Tööandjana väärtustame sotsiaalset aktiivust ja kuulume mitmetesse organisatsioonidesse: