Meist

AS Andmevara on keskendunud tarkvaraarenduse teenuse pakkumisele. Oleme üle 25 aasta arendanud riigile kuuluvaid infosüsteeme, suurim neist on rahvastikuregister.

Andmevara Services OÜ pakub oma toodete kasutajatele täisteenust kasutajatoest arenduseni ja digiteerimisest majutuseni. Oleme üle 25 aasta hallanud mitut riigile kuuluvat registrit, sh rahvastikuregistrit. Omavalitsustele ja muudele kolmanda sektori organisatsioonidele mõeldud IT-lahendused ja muud teenused on praegu üks meie kõige kiiremini kasvavaid ärisuundi. 

Meie põhilised tegevusalad on:

  • majutusteenused;

  • kasutajatugi teenuse kasutajatele;

  • digiteerimine.

Pakume tooteid nii avalikule kui ka erasektorile. Meie toodetega saate lähemalt tutvuda SIIN.

Väljatöötatud lahendustele tagame garantii, hoolduse, kasutajatoe. Kliendi soovil pakume täislahendusena ka infosüsteemide majutusteenust meie IT-keskkonnas.

Lähtume ITIL-i metoodikast ja turvameetmete rakendamisel toetume ISKE-le.

Meie rohkem kui 200 kliendi hulgas on nii kohalikke omavalitsusi kui ka muid avaliku ja erasektori asutusi ning meil töötab 30 erialaspetsialisti.

Andmevara Services OÜ-l on ka tütarettevõte Moldovas: Andmevara SRL.

Kõik nimetatud ettevõtted kuuluvad kontserni INVL Technology. INVL Technology on IT-ettevõtetesse investeeriv kontsern, mille aktsiad on noteeritud Vilniuse börsil. Kontserni kuuluvad ettevõtted tegutsevad üheksas riigis ja on edukalt teostanud projekte enam kui 50 riigis. Rohkem informatsiooni: www.invltechnology.lt.

 

INVL Technology

 

Wikipedia logo Youtube logo Twitter logo LinkedIn logo Facebook logo Andmevara Instagram konto